Wracamy do spotkań po przerwie świątecznej. Młodzież pełna energii do działań. Dziś pod okiem prezes Katarzyna Biel i opiekuna Daniel Cebula zaczęliśmy na spokojnie.
Było na wesoło – tym razem kalambury. Następnie musztra, znajomość sprzętu, a na koniec test z wiedzy pożarniczej.
Kolejna zbiórka już 10.01.2025 r.
