Dziś mieliśmy okazję wspólnie z nauczycielami i uczniami Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Zgłobicach przeprowadzić próbną ewakuację. Celem ćwiczeń było sprawdzenie procedur oraz przygotowanie dzieci i kadry pedagogicznej na ewentualne sytuacje zagrożenia.
Z dumą możemy powiedzieć – wszyscy poradzili sobie znakomicie! 
Budynek został sprawnie opuszczony, uczniowie zachowali spokój i zastosowali się do instrukcji. To ważna lekcja, która może w przyszłości uratować życie.
Dziękujemy dyrekcji szkoły za zaproszenie, a dzieciom za ogromne zaangażowanie i zainteresowanie naszą służbą! 

