Koniec roku to okres podsumowania i podziękowań za współpracę. Działamy dla Was i dzięki Wam, dając z siebie pomoc i zaangażowanie w 100%.
Jak wiecie nie udało to by się nam gdyby nie pomoc Was mieszkańców, sympatyków, instytucji, organizacji którzy wspierają nasze działania już od lat.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy i składamy podziękowania dla:
Podziękowania również za owocną współpracę dla:
Logo złoto-czarne pdf
