Jak co roku nasi druhowie pełnili już od Wielkiego Piątku pełną powagi Wartę przy Grobie Pańskim.
Po sobotnich święceniach pokarmów jak zawsze mieszkańcy nie zawiedli i hojnie obdarowali pokarmami naszych druhów, aby mogli wytrwać w czuwaniu.
Z tego miejsca serdecznie każdemu dziękujemy.
Dziękujemy Naczelnikowi Dariusz Damian za organizację oraz czuwanie nad pełnieniem warty przez druhów.
