Kolejny dzień przygotowań do sobotnich zawodów, gdzie dwie nasze drużyny MDP będą reprezentowały naszą jednostkę Osp Ksrg Zgłobice.
Były ćwiczenia ale też i czas na zabawę.
Dziękuję LKS Dunajec Zbylitowska Góra za możliwość skorzystania z obiektu na ćwiczenia.
