W niedzielę na placu przy kościele w Zgłobicach odbył się wyjątkowy Piknik Parafialny. Było to spotkanie pełne radości, wspólnej zabawy i integracji całej naszej społeczności.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, a także osobom, które swoim zaangażowaniem i pomocą przyczyniły się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. 
https://fb.watch/DCvQ26JnDN/